Stick Tuz

Amerikan Servis
Ekim 7, 2020
Baskılı Karabiber
Ekim 7, 2020

Stick Tuz

İkramlar söz konusu olduğunda stick tuz ürünleri pratik bir kullanım özelliğine sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Üstelik günümüz itibariyle üretimi yapılan stick tuz ürünlerinin el değmeden üretimi yapıldığı da biliniyor. Böylece sağlıklı bir şekilde bu ürünleri tüketmeniz mümkün hale geliyor. Esasında stick tuz ürünlerinin kaliteli olması ancak ve ancak kaliteli bir markayı satın almaktan geçiyor.

Stick Tuz Nedir?

Son zamanlarda sıklıkla kullanılan stick tuz nedir? Tuz pancarı kullanılarak üretilmiş olan ve içeriğinde herhangi bir fazladan karışım bulundurmayan, tek kullanımlık ölçülerdeki tuz paketlerine stick tuz denir.

Stick Tuz Fiyatları

Elbette ki stick tuz fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza farkı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması muhtemeldir. Bu kapsamda ürünün kaç gramlık paketlerden oluşacağı ve kalitelisinin fiyatları üzerinde doğrudan etkisi bulunmaktadır. Bundan dolayı stick tuz fiyatları gündeme geldiğinde hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir stick tuz ürünü satın almaya dikkat etmelisiniz!

Stick Tuz Toptan

Pratik bir kullanım özelliğine sahip olan stick tuz ürünlerinin günümüz koşullarında yoğun bir şekilde talep edildikleri de biliniyor. Bundan dolayı stick tuz toptan satışı yapılan nitelikli ürünler arasında yer alıyor.

Baskılı Stick Tuz

Stick tuz ürünlerinin paketleri hem baskılı hem de baskısız olarak üretilebiliyor. Burada tamamen talep müşterinin istediğine göre değişebiliyor. Baskılı stick tuz ürünleri çoğunlukla kafe, restoran ve pastane başta olmak üzere pek çok farklı alandan etkili bir şekilde kullanılıyor.

Marka Baskılı Stick Tuz

Firmamız marka baskılı stick tuz ürünlerinin uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde sunma kabiliyetine sahiptir. Bu noktada stick tuz paketlerinin üzerine firmanızın ya da markanızın simgelerini bastırarak; etkili bir şekilde reklamınızı yapabilmeniz de mümkün oluyor!

Logo Baskılı Stick Tuz Siparişi Verirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aslında sadece stick tuz önemli değil, marka olmak için müşterinizle aranızda ki iletişim olan ambalajların logo baskılı olması mühimdir. Misafiriniz stick tuz, peçete ve servis kağıtlarında markanızı gördükçe; zihinlere kazınacaksınız.

Stick Tuz siparişi verirken kaç gr sipariş verdiğinizi iyi bilmelisiniz. Dilediğiniz kadar tuz doldurulabilir. Genellikle tercih edilen 3,5 gr tuzdur.

Stick Tuz Üretimi

Kafe, restoran sektörü başta olmak üzere, birçok sektör için önemli bir gereç olan stick tuzler, içecekleri tatlandırırken, firma baskılı olduğunda markanızı zihinlerde bilinir hale getirebilir.

Pratik ve hayatı daha kullanışlı kılan gereçlere her zaman her yerde ulaşabiliyoruz.  Bunların en yaygını Stick Tuzler …  Kafe, restoran sektörü başta olmak üzere, birçok sektör için önemli bir gereç olan stick tuzler ve ıslak mendiller; firma baskılı olduğunda markanızı zihinlerde bilinir hale getirebilir.

Tuzin taşınabilir bir gereç olmaması, dışarıda, yolda ve hayatın farklı alanlarında aranan bir ihtiyaç olması stick tuzlerin yaygın olarak kullanılmasını sağlamıştır. Gerek kağıt kalitesi gerekse ambalaj üzeri baskısıyla memnun kalacağınız stick tuzler, markalaşma ve reklam çalışmalarında önemli bir araç olarak da düşünebileceğiniz bir ürün.

Firmanızın içecek ikramları için akılda kalıcı bir etkiye sahip bir reklam aracı olan baskılı stick tuzler günümüzde hemen hemen her mekânda gördüğümüz pratik bir ürün türüdür.

Neden Göktürk Ambalaj?

  • Üretici firma
  • Alternatif ürünler
  • Hızlı teslimat