Stick Şeker

Tek Kullanımlık Islak Mendil
Ekim 7, 2020
Amerikan Servis
Ekim 7, 2020

Stick Şeker

İkramlar söz konusu olduğunda stick şeker ürünleri pratik bir kullanım özelliğine sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Üstelik günümüz itibariyle üretimi yapılan stick şeker ürünlerinin el değmeden üretimi yapıldığı da biliniyor. Böylece sağlıklı bir şekilde bu ürünleri tüketmeniz mümkün hale geliyor. Esasında stick şeker ürünlerinin kaliteli olması ancak ve ancak kaliteli bir markayı satın almaktan geçiyor.

Stick Şeker Nedir?

Son zamanlarda sıklıkla kullanılan stick şeker nedir? Şeker pancarı kullanılarak üretilmiş olan ve içeriğinde herhangi bir fazladan karışım bulundurmayan, tek kullanımlık ölçülerdeki şeker paketlerine stick şeker denir.

Stick Şeker Fiyatları

Elbette ki stick şeker fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza farkı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması muhtemeldir. Bu kapsamda ürünün kaç gramlık paketlerden oluşacağı ve kalitelisinin fiyatları üzerinde doğrudan etkisi bulunmaktadır. Bundan dolayı stick şeker fiyatları gündeme geldiğinde hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir stick şeker ürünü satın almaya dikkat etmelisiniz!

Stick Şeker Toptan

Pratik bir kullanım özelliğine sahip olan stick şeker ürünlerinin günümüz koşullarında yoğun bir şekilde talep edildikleri de biliniyor. Bundan dolayı stick şeker toptan satışı yapılan nitelikli ürünler arasında yer alıyor.

Baskılı Stick Şeker

Stick şeker ürünlerinin paketleri hem baskılı hem de baskısız olarak üretilebiliyor. Burada tamamen talep müşterinin istediğine göre değişebiliyor. Baskılı stick şeker ürünleri çoğunlukla kafe, restoran ve pastane başta olmak üzere pek çok farklı alandan etkili bir şekilde kullanılıyor.

Marka Baskılı Stick Şeker

Firmamız marka baskılı stick şeker ürünlerinin uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde sunma kabiliyetine sahiptir. Bu noktada stick şeker paketlerinin üzerine firmanızın ya da markanızın simgelerini bastırarak; etkili bir şekilde reklamınızı yapabilmeniz de mümkün oluyor!

Logo Baskılı Stick Şeker Siparişi Verirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aslında sadece stick şeker önemli değil, marka olmak için müşterinizle aranızda ki iletişim olan ambalajların logo baskılı olması mühimdir. Misafiriniz stick şeker, peçete ve servis kağıtlarında markanızı gördükçe; zihinlere kazınacaksınız.

Stick Şeker siparişi verirken kaç gr sipariş verdiğinizi iyi bilmelisiniz. Dilediğiniz kadar şeker doldurulabilir. Genellikle tercih edilen 3,5 gr şekerdir.

Stick Şeker Üretimi

Kafe, restoran sektörü başta olmak üzere, birçok sektör için önemli bir gereç olan stick şekerler, içecekleri tatlandırırken, firma baskılı olduğunda markanızı zihinlerde bilinir hale getirebilir.

Pratik ve hayatı daha kullanışlı kılan gereçlere her zaman her yerde ulaşabiliyoruz.  Bunların en yaygını Stick Şekerler …  Kafe, restoran sektörü başta olmak üzere, birçok sektör için önemli bir gereç olan stick şekerler ve ıslak mendiller; firma baskılı olduğunda markanızı zihinlerde bilinir hale getirebilir.

Şekerin taşınabilir bir gereç olmaması, dışarıda, yolda ve hayatın farklı alanlarında aranan bir ihtiyaç olması stick şekerlerin yaygın olarak kullanılmasını sağlamıştır. Gerek kağıt kalitesi gerekse ambalaj üzeri baskısıyla memnun kalacağınız stick şekerler, markalaşma ve reklam çalışmalarında önemli bir araç olarak da düşünebileceğiniz bir ürün.

Firmanızın içecek ikramları için akılda kalıcı bir etkiye sahip bir reklam aracı olan baskılı stick şekerler günümüzde hemen hemen her mekânda gördüğümüz pratik bir ürün türüdür.

Neden Göktürk Ambalaj?

  • Üretici firma
  • Alternatif ürünler
  • Hızlı teslimat