Baskılı Yemek Setleri

Tek Kullanımlık Islak Mendil
Ekim 7, 2020

Baskılı Yemek Setleri

Günümüz koşullarında pratik kullanıma uygun ikram setleri son tüketicilerin ve hizmet sektörünün dinamikleri doğrultusunda lüks olmaktan çıkmış bir zorunluluk haline gelmiştir. Genellik cafe, restoran ve catering firmaları hem kullanım kolaylığı hem de marka tanıtımı ve prestiji açısından ikram setlerini menülerinin yanında çok kullanır.

Baskılı Yemek Servis Seti

Paket servis yapan işletmeler için olmazsa olmaz ambalaj malzemelerinden bir tanesi de paketlenmiş yemek seti’dir.

Paket Servis Yemek seti üretimi nasıl yapılır?

Öncelikle içerik belirlenmelidir. ” Çatal – kaşık – bıçak – kürdan – peçete – tuz – ıslak mendil ” başlıca kullanılan malzemelerdir. Biz İstpack Ambalaj olarak Baskılı paket yemek servis seti 5’li – 6’lı – 7′ li şeklinde kısaltma kullanırken, yukarıda saydığımız malzemelerden kaç adet paketlenirse, adete göre isimlendirilmektedir. Genellikle ıslak mendil ve peçeteye baskı yapılarak Baskılı paket servis setleri 5’li ve 6’lı olarak üretilir.

Plastik paket servis yemek seti nasıl yaygınlaştı?

Eskiden işletmeler açık şekilde plastik çatal, plastik bıçak, peçete, tekli ıslak mendil vs ambalaj malzemelerini alarak müsait zamanlarında personele paketleme yaptırmaktaydı fakat değişen şartlar ve ambalajlanmış paket servis setinin daha uygun fiyatlı ve hazır olması insanları doğrudan paket servis seti almaya yöneltmiştir.

Bunun yanı sıra oteller ve seyahat Firmaları vs. bilumum hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalar içinde değişilmez ürün gamı içerisinde yerini alır.

Firmanızın tüm konseptini algılayarak firma imajını tam anlamıyla yansıtacak ve doğru mesajı iletecek sloganlarla birleştirerek müşterilerimize firma logolu ve kurumsal imajını tam yansıtan kaliteli, hijyenik, tek kullanımlık ikram setleri üretiyoruz.

Baskılı bir yemek ikram seti isteyen tüm kuruluşlara kendi logoları veya sloganları basılarak bütün ve ambalajlı bir ürün paketi oluşturabiliriz. Tamamen steril koşullarda hazırlanan paketin içerisinde stick şeker, peçete, kürdan, plastik çatal, plastik kaşık, plastik bıçak, ıslak mendil, tuz, krema, beyaz şeker, esmer şeker, tatlandırıcı, tuz, karabiber, kahve, krema, çeşitli baharatlar gibi pek çok özel ürünün yer alması sağlanabilir.