Amerikan Servis

Stick Şeker
Ekim 7, 2020
Stick Tuz
Ekim 7, 2020

Amerikan Servis

Pratik, kolay kullanım ve temiz! İşte tüm bu unsurlar Amerikan servislerin firmalar tarafından vazgeçilmez bir unsur olmasını sağlıyor. Her tarzda hazırlanan baskılı Amerikan servisler sayesinde masalar şık ve düzenli bir görünüm elde ediyor. Üstelik pratik kullanımı sayesinde çatal bıçak kılıfı ve amerikan servis masaların anında temiz ve hijyenik olmalarına olanak sağlıyor.

Özellikle yemek servisi söz konusu olduğunda Amerikan servis ürünleri son derece pratik bir kullanım özelliğine sahiptir. Mutfak bölümlerindeki kirliğinin son bulması açısından Amerikan servi ürünlerinin son derece başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Bununla birlikte bu tür servislerin kendine özgü tasarım özelliklerinin de bulunduğunu ifade etmek mümkündür.

Amerikan Servis Üretimi

Amerikan servisi için genelde kullanılan ebat ölçüsü 35*50 cm. ve 30*40 cm.’dir. Fakat sizin dilediğiniz boyutlarda da baskı işlemini gerçekleştirebiliriz. Bundan sonra yapmanız gereken şey, boyutunuzu, baskı adedini ve kağıt türünü seçip bize bildirmek.

Amerikan Servis Yapımı

Amerikan servis yapımı konusunda son zamanlarda nitelikli hizmetler de sunuluyor! Ayrıca Amerikan servis ürünlerinin hijyen şartlarının karşılanması bakımından da son derece iddialı ürünler olduklarını da biliyoruz. Böylece bu tarz servis ürünlerinin sıklıkla tercih edilmesi de mümkün oluyor!

Amerikan Servis Ölçüleri

Günümüz itibariyle Amerikan servis ölçüleri söz konusu olduğunda farklı ölçüler ebatla karşımıza çıkıyor! Kendine özgü bir tarzı olan Amerikan servis ürünleri mutfaklara şık bir dokunuş kaltak konusunda da başarılı oluyor! Üstelik bu tarz servisler her zaman pratik kullanım noktasında da çok başarılı oluyor! Bu tür Amerikan servis ölçülerinin genellikle 30×40 cm ölçülerine sahip olduklarını biliyoruz. Yine Amerikan servis ürünlerinin günümüz itibariyle farklı ebat ve özelliklere sahip bir şekilde tasarımının yapıldığını da biliyoruz.

Amerikan Servis Baskı

Baskı teknolojilerinin gelişmesi sayesinde Amerikan servis baskı ürünlerinin de sayısı artış gösteriyor. Bununla birlikte eski dönemlere nazaran yeni teknolojilerle desteklenen baskı teknolojilerinin çok daha başarılı olduklarını da biliyoruz. Böylece görsel estetik anlamında çok daha başarılı olan Amerikan servisleri karşımıza çıkıyor. Bu da her zamankinden çok daha şık ve kullanışlı Amerikan servis ürünleri anlamına geliyor! Böylece her zamankinden şık ve kullanışlı olan Amerikan servis ürünlerine sahip olmak noktasında önemli bir kazanım da elde etmiş oluyorsunuz!

Amerikan Servisi Modelleri ve Fiyatları

Birbirinden farklı özellikleri kapsayan Amerikan servisi modelleri ve fiyatları konusunun sıklıkla gündeme geldiğini biliyoruz. Yeni nesil Amerikan servis modellerinin çok daha kaliteli bir kullanım özelliğine sahip olduğunu da biliyoruz. Ayrıca son zamanlarda tasarımı yapılan Amerikan servis ürünleri çok daha ekonomik ürünlerdir. Siz de bu kaliteli ürünlerden satın almayı isterseniz; firmamızla iletişime geçebilirsiniz!